Vertikāls, portatīvs slīpuma sensors

MEMS vertikālajā slīpuma sensoru sistēmā izmantoti jaunākie Bluetooth un MEMS (Micro-Electro-Mechanical) tehnoloģiju sasniegumi, kas nodrošina ātrus un īpaši precīzus nolasījumus.
 
Sistēma sastāv no šauras zondes (atvienojamas), vieglas kabeļa spoles un izturīga PDA (personālā digitālā datora), kas tiek izmantots datu aplūkošanai un/vai lejupielādei pie urbuma. Zonde ir aprīkota ar ritenīšiem, un tajā ievietoti MEMS akseleromteri, kas nosaka slīpumu divās perpendikularās plaknēs: vienu slīpuma sensora ritenīšu plaknē, kas zināma kā A ass, bet otru – perpendikularajā plaknē pret ritenīšiem, kas zināmi kā B ass.
 
Vieglais Kevlar® stiegrotais kabelis piestiprināts izturīgai plastmasas spolei, kura kalpo arī kā Bluetooth® moduļa korpuss bezvadu savienojumam ar PDA. Kabelis piestiprināts zondei ar ūdensizturīga (līdz 1500 m), ātra savienojuma palīdzību, kas ļauj zondi atvienot, ievērojami samazinot transportēšanas izmaksas, kad tā tiek atgriezta servisā kalibrēšanas nolūkos. Zonde ietver “tiešsaistes” kalibrēšanu, kas to padara pilnībā saderīgu ar jebkuru spoli. Iespējams iegādāties arī MEMS spirāles tipa sensorus, kas arī ir pilnībā saderīgi ar jebkuru spoli.